Trwa ładowanie...
d2rsody
Artykuł sponsorowany

Auto ze Stanów. Z MEMA Auto Export sprowadzisz je bez żadnych problemów

MEMA Auto Export Corporation to firma, dzięki której łatwo i szybko sprowadzisz dowolny pojazd ze Stanów. Jak wygląda współpraca z MEMA? Czemu warto się na nią zdecydować?
Podziel się
Auto ze Stanów. Z MEMA Auto Export
Auto ze Stanów. Z MEMA Auto Export (materiały partnera)
d2rsody

MEMA? Czemu warto się na nią zdecydować?

Duże rozmiary, charakterystyczne wzornictwo, automatyczne skrzynie biegów, potężne benzyniaki i przestronne wnętrze. Właśnie z tym kojarzymy amerykańską motoryzację. Podczas gdy w Europie najchętniej wybieramy oszczędne kompakty, za oceanem kierowcy nie przejmują się ani rozmiarem, ani też spalaniem. Wynika to nie tylko z różnic w mentalności. Dużo ważniejsze okazują się ceny paliwa. W Stanach za przeciętną miesięczną pensję może kupić aż 6 tysięcy litrów paliwa więcej niż Polak.

To oczywiście nie oznacza, że pick-upy i limuzyny z USA nie sprawdzą się w Polsce. Nie tylko przyciągną zainteresowane spojrzenia, ale też zapewnią komfort, o jakim większość właścicieli europejskich czy azjatyckich aut może tylko pomarzyć. Na zakup jednego z nich warto zdecydować się tym bardziej, że dzięki firmie MEMA Auto Export Corporation cała procedura sprowadzenia będzie prosta i nie przysporzy zbędnych problemów.

  materiały partnera
(materiały partnera)

Jak samodzielnie sprowadzić auto z USA?

Nie oszukujmy się – nawet po zniesieniu obowiązku wizowego, wyprawa do Stanów to kosztowna i skomplikowana logistycznie impreza. Większości z nas pozostają więc poszukiwania zdalne. Te są jednak o tyle utrudnione, że właściwie wszystkie interesujące oferty pojawiają się w takich serwisach jak Copart czy IAAI. By wziąć udział w dostępnych tam aukcjach (na których wystawiane są auta od ubezpieczycieli, dealerów i innych firm) trzeba być zarejestrowanym amerykańskim użytkownikiem.

Na uzyskaniu dostępu do aukcji lista trudności wcale się nie kończy. Kupiony samochód należy przecież dostarczyć do Polski. W tym celu trzeba spakować go w kontener i przetransportować do portu na wschodnim wybrzeżu, co jest tym trudniejsze, im bardziej głąb w kontynentu go kupiliśmy. Po podróży przez ocean, nasz nowy nabytek musi przejść procedurę celną, a my powinniśmy opłacić wszystkie podatki.

Samochód z USA. Sprowadź go ze specjalistami

  materiały partnera
(materiały partnera)

Na klientów sprowadzających samochód z USA czeka wiele pułapek. Począwszy od wyboru niewłaściwego auta, przez problemy związane z transportem, kończąc zaś na kwestiach celnych. W ich uniknięciu pomogą specjaliści z MEMA Auto Export Corporation. Firma powstała w okolicach Detroit w Michigan – jednego z najważniejszych punktów na motoryzacyjnej mapie Stanów Zjednoczonych, gdzie powstały takie marki jak Ford. Świadczy kompleksowe usługi dla klientów chcących kupić amerykański samochód, obejmujące między innymi:

  • doradztwo, dzięki poradom ekspertom szybko dobierzemy model dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Za pośrednictwem MEMA Auto Export Corporation możemy sprowadzić nie tylko auta osobowe i pickupy, ale też ciężarówki, motocykle i jednostki pływające;
  • pomoc w kupnie wybranego pojazdu, znalezienie właściwego egzemplarza, prowadzenie aukcji na Copart, kontrola stanu technicznego;
  • naprawę samochodów, jeśli pojazd ich wymaga, mogą zostać przeprowadzone w firmowym warsztacie;
  • transport do portu w USA samochodów zakupionych na terenie Stanów oraz Kanady;
  • fracht morski, MEMA Auto Export Corporation dostarcza samochody do całej Europy;
  • pomoc w sprawach celnych obejmuje przeprowadzenie odprawy oraz opłacenie ceł;
  • transport do Polski samochód zostanie dostarczony z Bremerhaven pod dowolnych adres w Polsce.

Z ofertą MEMA Auto Export Corporation szczegółowo można zapoznać się na stronie www.memaautoexp.com.

d2rsody

Podziel się opinią

Share
d2rsody
d2rsody
Więcej tematów