Trwa ładowanie...
d25l3ge
d25l3ge

Audi uruchamia nowe centrum dystrybucyjne

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d25l3ge

W Neckarsulm uruchomiono nowe Centrum Dystrybucji Pojazdów Audi. Jego łączna powierzchnia wynosi blisko 33 000 metrów kwadratowych.

Obiekt posiada 1 140 miejsc postojowych na sześciu piętrach. Każde z tych miejsc posiada 2,70 m szerokości, by zapewnić bezpieczne wsiadanie i wysiadanie. - Nasze zakłady w Neckarsulm w 2013 r. wytworzyły ponad 273 000 aut. To ogromne wyzwanie także dla logistyki. Dzięki nowemu centrum zwiększyliśmy nasze możliwości i bezpieczeństwo załadunku nowych samochodów - powiedział Dieter Braun z Audi.

- Już w chwili, w której samochód zjeżdża z taśmy, otrzymuje dokładnie określone miejsce w nowym centrum dystrybucyjnym. Konkretne piętro i numer rzędu. Pracownicy parkują go w tym precyzyjnie określonym miejscu. Dany rząd nowych samochodów zawsze przewidziany jest do transportu jedną ciężarówką albo jednym wagonem kolejowym - zaznacza kierownik ds. zarządzania i transportu - zaznacza Michael Vaporis.

Budynek charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi Licząca blisko 5 500 m kw. powierzchnia dachu jest całkowicie pokryta zielenią. Zwiększa to m. in. izolację termiczną i akustyczną. W zakresie oświetlenia logistycy postawili na lampy LED.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

Akcesoria samochodowe w najniższych cenach na Allegro! Sprawdź oferty!

d25l3ge

Podziel się opinią

Share
d25l3ge
d25l3ge
Więcej tematów