Trwa ładowanie...
d4hvkyc

Arrinera prawie gotowa? Zapowiedziano testy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Arrinera prawie gotowa? Zapowiedziano testy
(zdjęcie producenta)
d4hvkyc

Arrinera Automotive informuje, że rozpoczęła fazę testów ramy jezdnej i nadwozia modelu Hussarya. Na rynkowy debiut samochodu, który ma być konkurencją dla Lamborghini, z niecierpliwością czekają rzesze miłośników motoryzacji.

Prototyp supersamochodu Arrinera, roboczo nazywany modelem Concept 1, zaprezentowano już w 2011 roku w Warszawie. Dzięki niemu mogła powstać obecna, udoskonalona konstrukcja Arrinery Hussarya, która dotychczas prezentowana była głównie na renderach. Jak zapewnia producent, sama jeżdżąca rama przeszła już pomyślnie testy w 2013 roku na torze Motoparku Ułęż. Teraz przyszła kolej na testowanie aerodynamiki finalnego nadwozia. Wygląd i estetyka jest kropką nad „i” tego samochodu.

Testy odbędą się na wybranym lotnisku jeszcze w październiku 2014 r. Co ciekawe, do udziału w nich dopuszczony będzie zwycięzca konkursu ogłoszonego przez firmę w mediach społecznościowych. Na razie trwają pracę nad wnętrzem samochodu. Arrinera zapowiada, że jeszcze w tym miesiącu poinformuje o tym, kto odpowiadać będzie za ten wyjątkowy projekt, ujawnia jednak, że poszczególne elementy wnętrza zostaną wykonane z materiałów najwyższej jakości.

tb/

Ekonomiczne auta w supercenach. Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d4hvkyc

Podziel się opinią

Share

d4hvkyc

d4hvkyc