Trwa ładowanie...
d1ul6r2

Arrinera Hussarya: blamaż w Wielkiej Brytanii

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Arrinera Hussarya: blamaż w Wielkiej Brytanii
(Piotr Mokwiński)
d1ul6r2

Polskiemu supersamochodowi Arrinera Hussarya chyba nie poszło najlepiej podczas prezentacji na Goodwood Festival of Speed w Wielkiej Brytanii. Według naocznych świadków auto miało problemy techniczne i nawet nie ruszyło w trasę.

W sieci pojawił się film, przedstawiający to zdarzenie. Wciąż nie wiemy co się stało, ale nie pozostawia on wątpliwości: samochód taki jak Arrinera Hussarya nie powinien być pchany przez mechaników i techników. A była. W kolejnym przejeździe udało się już pokonać trasę.

Arrinera pokazała się na słynnym festiwalu, który odwiedza kilkaset tysięcy osób, a na którym pojawiają się nowe i zabytkowe motoryzacyjne perełki z całego świata.

d1ul6r2

Hussarya to powstający od kilku lat pierwszy polski supersamochód. Nie tylko jest on tworzony przez firmę mieszczącą się w naszym kraju, ale też niemal cała ekipa stojąca za tym projektem to Polacy.

Według twórców ten sportowy samochód ma być konkurentem najbardziej uznanych marek zachodnich. Powstanie on w dwóch wersjach – wyścigowej i drogowej.

opr. MAK

d1ul6r2

Podziel się opinią

Share

d1ul6r2

d1ul6r2