Trwa ładowanie...
d19ge3u
d19ge3u

Anna Mucha testowała Mercedesa Klasy C Kombi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d19ge3u

Znana polska aktorka Anna Mucha przeprowadziła test Mercedesa Klasy C Kombi. Sprawdzian odbył się podczas wakacyjnej podróży do Toskanii.

- Toskania jest wspaniałym kierunkiem na wakacje. Zabrałam tam swoje dzieci oraz partnera po raz kolejny. Jesteśmy dość nudni, jeśli chodzi o spędzanie urlopów. Italia, Italia, w tym roku również Italia. Bywamy tam tak często, że mamy swoje lokalne ścieżki, swoje ulubione restauracje i inne magiczne miejsca - powiedziała Mucha.

- Lubię patrzeć na Mercedesa Klasy C Kombi. Przód ma jak coupe i mimo dodatkowego bocznego okna również z boku wygląda dynamicznie. Ważny jest też bagażnik, mieszczący z powodzeniem ekwipunek dla czterech osób. Spodobała mi się funkcja zdalnego otwierania klapy. Nie trzeba odkładać zakupów i wyjmować kluczyka - dodała aktorka.

d19ge3u

Pojazd jest już dostępny w polskich salonach Mercedes-Benz. W porównaniu z poprzednikiem auto "urosło" i jest bardziej przestronne, pomimo zmniejszenia masy. Bagażnik mieści od 490 do 1 510 litrów. Na życzenie Klasa C Kombi jest oferowana z gładzikiem ułatwiającym sterowanie multimediami, wbudowanym hotspotem, pneumatycznym zawieszeniem oraz dodatkowymi systemami bezpieczeństwa aktywnego.

Źródło: Mercedes-Benz

ll/moto.wp.pl

d19ge3u

Podziel się opinią

Share

d19ge3u

d19ge3u