Trwa ładowanie...
dhz16kr

Akcesoria BMW M Performance dla BMW serii 2 Coupe

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcesoria BMW M Performance dla BMW serii 2 Coupe
(zdjęcie producenta)
dhz16kr

Wraz z nową generacją swojego kompaktowego modelu BMW wprowadziło serię 2, czyli nieco zmienione stylistycznie coupe i kabriolet bazujące na serii 1. Od początku sprzedaży nowego modelu dostępny będzie wariant BMW M Performance - BMW M235i, ale zarazem, do każdej odmiany BMW serii 2 Coupe, można będzie nabyć specjalnie opracowane akcesoria BMW M Performance.

Dostępny do BMW 220d Coupe zestaw Power Kit podnosi maksymalną moc 4-cylindrowego silnika wysokoprężnego o 16 KM do 200 KM, a maksymalny moment obrotowy o 40 Nm – do 420 Nm. Dla BMW M235i Coupe oferowany jest układ wydechowy BMW M Performance, który obniża ciśnienie wsteczne spalin i zapewnia wyjątkowe, sportowe brzmienie. Ponadto do wydechu proponowane są końcówki BMW M Performance w wersji chromowanej lub z włókien węglowych – z logo M.

Dodatkiem poprawiającym właściwości układu jezdnego jest przeznaczona dla BMW M235i blokada mechanizmu różnicowego. Wykrywająca różnice momentu obrotowego, mechaniczna konstrukcja dyferencjału tylnej osi podczas wyczynowej jazdy z odłączonym systemem Dynamicznej Kontroli Stabilności DSC zapewnia zoptymalizowany pod względem przeniesienia napędu rozdział siły napędowej między koła. Ogranicza on uślizg, który się pojawia na kole o słabszej przyczepności do podłoża, które jest przyhamowywane, a tym samym na drugie z napędzanych kół przenoszona jest większa siła. Dzięki temu w optymalny sposób wykorzystywana jest moc wytwarzana przez silnik, co pozwala na jeszcze dynamiczniejsze przyspieszanie na wyjściu z zakrętu.

(fot. zdjęcie producenta)

Wśród akcesoriów przeznaczonych dla wszystkich wariantów silnikowych BMW serii 2 Coupe należy sportowy układ jezdny BMW M Performance (obniża prześwit o 20 mm w porównaniu z seryjnym, zawiera specjalne amortyzatory i skrócone, lakierowane na czerwono sprężyny), a także bardzo lekki i bardziej wydajny układ hamulcowy BMW M Performance z zaciskami lakierowanymi (do wyboru) na żółto, czerwono lub pomarańczowo. Ponadto do wyboru są 19-calowej średnicy kute koła z lekkiego stopu w dwóch wariantach stylistycznych.

dhz16kr

Jako uzupełnienie dostępnego fabrycznie Pakietu M oraz w połączeniu z tylnym spoilerem BMW M Performance w wersji z włókien węglowych, oferowany jest zestaw BMW M Performance Aerodynamik Kit do przedniego pasa. Kombinacja kanałów powietrznych z przodu i z tyłu daje poprawia aerodynamikę samochodu. Dopełnieniem tego zestawu będzie dyfuzor dołączany do tylnego pasa oraz nakładki na błotniki. Inne indywidualne akcenty karoseryjne dla BMW serii 2 Coupe to czarny wlot powietrza („nerki”), wykonane z włókna węglowego obudowy lusterek zewnętrznych, pasy na progach z napisem BMW M Performance oraz pasy BMW M Performance w dwóch wariantach kolorystycznych.

(fot. zdjęcie producenta)

Wśród dodatków dla wnętrza jest sportowa kierownica BMW M Performance wykończona Alcantarą i włóknem węglowym, z czerwonym znacznikiem ustawienia kół na wprost, a także podobnie wykończone dźwignia zmiany biegów i uchwyt hamulca ręcznego. Także dla wybieraka automatycznej skrzyni biegów dostępne jest wykończenie z włókna węglowego. Ponadto wśród akcesoriów kabinowych znajdują się listwy wykończeniowe z włókna węglowego i Alcantary oraz pedały i podnóżek z polerowanej stali szlachetnej.

sj, moto.wp.pl

Sprawdź ceny akumulatorów na Allegro i wybierz najkorzystniejszą ofertę!Sprawdź ceny akumulatorów na Allegro i wybierz najkorzystniejszą ofertę!

dhz16kr

Podziel się opinią

Share

dhz16kr

dhz16kr