Trwa ładowanie...
d2xm75q
A2 do Europy również po angielsku

A2 do Europy również po angielsku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2xm75q

Na początku lipca Autostrada Wielkopolska SA udostępniła na Facebooku, stronie internetowej i w sklepach aplikację A2 do Europy. Przez miesiąc skorzystało z niej ponad 20 000 kierowców.

Aplikacja jest już dostępna również w angielskiej wersji językowej. Rozbudowano ją o nowe funkcje - podanie szacunkowego czasu przejazdu na podstawie danych z Google Maps, możliwość oszacowania jaki procent trasy (wraz z liczbą kilometrów) przebiega przez autostrady, wyświetlanie szczegółów dot. płatnych odcinków dróg oraz formularz zgłaszania błędu dla użytkowników.

d2xm75q

Autostrada Wielkopolska A2 przygotowała animowaną instrukcję korzystania z aplikacji. W czasie 30-sekundowego filmu użytkownik pozna wszystkie podstawowe funkcjonalności urządzenia. Dowie się jak zaplanować trasę, gdzie w aplikacji znajdzie informację o opłatach, mandatach czy ograniczeniach prędkości, a także pozna zasady korzystania z wirtualnego alkomatu.

- Angielska wersja językowa oraz rozszerzenie zakresu funkcjonalności naszej aplikacji A2 do Europy pozwoli na dotarcie do szerszego grona europejskich kierowców. Prognozy Komisji Europejskiej wskazują, że blisko 90 proc. obywateli państw należących do UE planuje w tym roku wyjazd na wakacje, a dominującym środkiem transportu jest właśnie samochód. To właśnie dla tej grupy kierowców udostępniamy w wersji angielskiej nasz - doceniony już przez polskich użytkowników dróg - mobilny przewodnik A2 do Europy - mówi Zofia Kwiatkowska, rzecznika Autostrady Wielkopolskiej SA.

Aplikacja pozwala na wyznaczenie trasy bez ograniczeń w granicach 46 państw i zawiera informacje o kosztach przejazdu (w tym opłatach za korzystanie z dróg/winietach, opłatach za tunele, mosty i drogi wysokogórskie, wysokości mandatów i szacunkowym koszcie paliwa), długości planowanej trasy, obowiązujących limitach prędkości w danym kraju, ważnych telefonach, obowiązkowym wyposażeniu pojazdu w danym kraju czy liczbie promili w organizmie (przewodnik wzbogacono o wirtualny alkomat, który na podstawie wprowadzonych danych, pozwala kierowcy obliczyć szacunkową liczbę promili w organizmie oraz sprawdzić ile czasu powinno upłynąć, zanim użytkownik będzie mógł bezpiecznie usiąść za kierownicą).

Dzięki geolokalizacji, aplikacja przesyła pakiet informacji dotyczących prowadzenia pojazdu w kraju, w którym aktualnie znajduje się użytkownik. Istnieje także możliwość wyboru z listy dostępnych państw.

d2xm75q

Bezpłatną aplikację A2 do Europy EUROPY znajdziemy na oficjalnym profilu Autostrady Wielkopolskiej SA na Facebooku (www.facebook.com/AutostradaWielkopolska) z możliwością mobilnego odbioru, na stronie internetowej Autostrady Wielkopolskiej SA pod adresem europa.autostrada-a2.pl, a także w sklepach z aplikacjami z opcją darmowego pobrania na smartfona.

CB Radia i anteny w obniżonych cenach. Kliknij i wybierz najlepszą ofertę!

d2xm75q

Podziel się opinią

Share

d2xm75q

d2xm75q