Trwa ładowanie...
d4githj

97-latek potrącił maluchem pieszych. Wjechał na pasy

Dwie osoby potrącił małym fiatem 97-letni kierowca z Białej Podlaskiej. Mężczyzna wjechał w nastolatków, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa dwóm nastolatkom, którzy znajdowali się na oznakowanym przejściu dla pieszych.
Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa dwóm nastolatkom, którzy znajdowali się na oznakowanym przejściu dla pieszych. (Policja)
d4githj

Choć kolizja na skrzyżowaniu al. 1000-lecia z ulicą Parkową wyglądała bardzo groźnie, skończyło się na drobnych obrażeniach. Policjanci zabrali kierującemu fiatem 126p 97-latkowi prawo jazdy.

- Funkcjonariusze uznali, że mężczyzna rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego i stworzył realne zagrożenie bezpieczeństwa - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualną Polską st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla z policji w Białej Podlaskiej.

Dodaje, że sprawą 97-latka zajmie się sąd. - Mężczyźnie grozi grzywna do 5 tys. zł, ale sąd może orzec też zakaz prowadzenia pojazdów - mówi policjantka.

Policja

To nie jedyny incydent spowodowany przez starszych kierowców na ulicach Białej Podlaskiej. W niedzielę 88-letni kierowca nie ustąpił pierwszeństwa dwóm innym kierowcom. Dwa samochody zostały rozbite, ale nikomu nic się nie stało

d4githj

Podziel się opinią

Share

d4githj

d4githj