Trwa ładowanie...
d1ul6r2

11 Citroenów na Barbórce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
11 Citroenów na Barbórce
(Materiały prasowe)
d1ul6r2

Na starcie tegorocznego Rajdu Barbórka zobaczymy 11 Citroenów. Znajdą się w nich seryjne C4 VTS i Saxo VTS oraz rajdowe C2R2, DS3 R3, Xsara WRC i C4 WRC.

Najliczniejszą grupę podczas zakończenia sezonu rajdowego w Polsce będą stanowić zawodnicy w C2R2, którzy w obecnym sezonie wygrali swoje klasy zarówno w Mistrzostwach Polski, jak i w Pucharze Polski. Za ich kierownicami zasiądą Sylwester Płachytka, Jarosław Szeja, Marek Mularczyk oraz Jakub Brzeziński.

Citroeny DS3 R3 poprowadzą Radosław Raczkowski oraz Mistrz Polski w klasie 2WD - Jan Chmielewski. O zwycięstwo w "generalce" z pewnością powalczą kierowcy najmocniejszych odmian WRC. W Xsarze zobaczymy Macieja Rzeźnika oraz Filipa Nivette, natomiast awizować C4 WRC będzie Grzegorz Dul.

d1ul6r2

Wszystkich zawodników oraz ich samochody będzie można spotkać w parku serwisowym, zlokalizowanym na Stadionie Narodowym.

Źródło: Citroen

ll/moto.wp.pl

Sprawdź ceny akumulatorów na Allegro i wybierz najkorzystniejszą ofertę!Sprawdź ceny akumulatorów na Allegro i wybierz najkorzystniejszą ofertę!

d1ul6r2

Podziel się opinią

Share

d1ul6r2

d1ul6r2