RSS
2012-01-30 09:02 Autor: Cyga
Ocena
5/5
  • rocznik
    1991
  • typ silnika
    benzyna
  • moc [KM]
    90
  • przebieg [km]
    300000
  • zużycie paliwa
    w mieście: 7
    na trasie: 5
    średnie: 6.5

Zalety

Dobry zrywny silnik. ogniska rdzy przy narożnikach nadkoli raczej zaliczyłbym to do zalet wybaczcie jest to 20 letnie auto.

Wady

Jak dla mnie to ich nie miał.

Usterki

Nie wiem nie miałem.

Wnętrze/komfort
(5/5)

Proste i tradycyjne jak na tamte czasy. Trwałe i mocne plastiki.

Silnik/układ jezdny
(5/5)

Pomimo iż silnik ma za sobą 300tys to nigdy nie był robiony, nie spala grama oleju i nie stracił na mocy

Koszty eksploatacji
(5/5)

Przy dobrej eksploatacji koszty są dosyć nie duże.

Podsumowanie
(5/5)

Auto nigdy nie zawiodło odpalałem w największe mrozy bez problemu. Mimo iż nie mam już tego auta bo sprzedałem to mam do niego wielki sentyment. Wiele wspaniałych chwil, a jego niezawodność przebija wszystko. Polecam

oceń
3
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP.PL
Ocena: 0 [0]
~mko [2012-02-12 12:02]

świetne autko przejechałem takim prawie 150000km i nigdy mnie nie zawiódł . Polecam wszystkim kierowcą tego starego klasyka..

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ed [2012-01-30 21:53]

mam trochę młodszego Civica -tj. 15 latka. Nie wiem co to jest :awaria: Nigdy absolutnie mnie nie zawiodło.Jak kiedyś kupię nowy to tylko Honda Ciwic.

odpowiedz

  • Kup używane

  • Kup nowe

Chcę kupić auto

Katalog samochodów - najpopularniejsze marki