24-11-2014 13:57

RMF 4RACING Team najlepszy w Polsce

dn5cicl
dn5cicl

Zespół rajdowy RMF 4RACING Team zakończył tegoroczny sezon spektakularnym sukcesem. Ekipa zdobyła tytuł Mistrza Polski w grupie OPEN Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych oraz Wicemistrza Polski w "generalce" teamów.

Mistrzostwo jest osiągnięciem Małgorzaty Kosińskiej (kierowca)
i Andrzeja Derengowskiego (pilot). Team wziął udział we wszystkich pięciu rajdach cyklu RMPST, z których ukończył cztery, za każdym razem stając na podium. Zawodnicy mogą pochwalić się niezagrożoną pozycją lidera - w ogólnej klasyfikacji wygrali przewagą 45 punktów.

Cały zespół RMF 4RACING Team zdobył tytuł Wicemistrza. Na ten sukces złożyły się punkty zbierane podczas całego sezonu 2014 przez wszystkie trzy zespoły. Poza wymienionymi mistrzami w skład załóg wchodzili Aleksander Szandrowski z Rafałem Płuciennikiem oraz Krzysztof Biegun z Aleksandrą Kujawą.

- Osiągnęliśmy dobre wyniki, ale zawsze odczuwa się pewien niedosyt. Mieliśmy ogromne aspiracje na Mistrzostwo Polski w grupie TH. Niestety nie udało się z powodu awarii samochodu. Mamy całą zimę aby wszystko dopracować, udoskonalić auto i wejść w nowy sezon z ogromną siłą i pozytywną energią. Wierzę, że w przyszłości uda nam się być jeszcze lepszymi - powiedział szef RMF 4RACING Team, Rafał Płuciennik.

Źródło: Goodyear