Skoda Rapid Sport: agresywny koncept

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skoda Rapid Sport: agresywny koncept
(zdjęcie producenta)
WP

Podczas corocznej imprezy nad austriackim jeziorem Wörthersee Skoda zaprezentowała sportową odmianę Rapida. Możliwe, że jest zapowiedź wprowadzenia w przyszłości odmiany RS.

Skoda Rapid Sport otrzymała pakiet stylistyczny czyniący rodzinne auto bardziej agresywnym. Przeprojektowany przedni zderzak, otwory na masce, mały spoiler i dyfuzor z podwójnym wydechem tworzą obraz sportowego, niemal wyczynowego auta. Tuningowego obrazu dopełniają zmienione tylne światła i dwukolorowe 19-calowe felgi.

Cały samochód został pomalowany dwoma lakierami – szarym i czerwonym. We wnętrzu znalazła się sportowa kierownica, fotele Recaro i podświetlane progi. Trzeba przyznać, że efekt tych zmian może zaskakiwać. Z raczej nudnego samochodu stworzono auto, które zachowuje swoje praktyczne zalety, a przy tym ciekawie wygląda. Co ważne, mimo takich modyfikacji, całość nie jest przesadzona i wygląda bardzo dobrze. Niestety patrząc na historię sportowych odmian Skody trudno uwierzyć, że ewentualna wersja produkcyjna będzie prezentować się podobnie.

WP
(fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

Skoda nie podała żadnych informacji napędzie i osiągach Rapida Sport. Nie wiadomo też jakie są plany względem tego modelu. Jedną z możliwości jest to, że model koncepcyjny przerodzi się w odmianę RS.

Agresywny Rapid nie jest jedynym samochodem Skody zaprezentowanym w Wörthersee. Czeska marka przedstawiła też nową Octavię kombi wyposażoną w długa listę dodatków stylistycznych.

sj, moto.wp.pl

WP

Sprawdź ceny Skody Rapid i wybierz najlepszą ofertę!

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP