Trwa ładowanie...
de89w51

Samochody elektryczne taniej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samochody elektryczne taniej
(Materiały prasowe)
de89w51

Obniżenie ceny wynajmu auta elektrycznego ma być motywacją dla klientów, którzy coraz częściej pytają o ich wynajem, lecz odkładają decyzje na późnej z uwagi na dotychczasową i dość wysoką cenę. 149 złotych za dobę, z pełnym ładowaniem, to promocja wypożyczalni Express w perspektywie zbliżającego się wysokiego sezonu dla branży wynajmu.

- Chcemy stworzyć możliwość wynajmu tego nietuzinkowego auta jakim jest pojazd elektryczny każdemu potencjalnemu klientowi - mówi Rafał Olszewski, kierownik wypożyczani Express. - Rozwój mobilności elektrycznej w Polsce powinien być wspierany konkretnymi działaniami, które przekładać się będą między innymi na zwiększanie dostępu do tego rodzaju nowości.

Wypożyczalnia Express jako pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych w Europie wprowadziła jesienią ubiegłego roku do swojej oferty auta elektryczne. Dzięki współpracy z firmą e+, która zajmuje się rozpowszechnianiem mobilności elektrycznej w Polsce, klienci mogą korzystać z 12 punktów doładowań w 4 popularnych warszawskich centrach handlowych. W pełni naładowanym samochodem można przejechać około 150 km.

Chcesz sprowadzić samochód elektryczny z zagranicy? Sprawdź, co powinieneś zrobić!

de89w51

Podziel się opinią

Share

de89w51

de89w51