Trwa ładowanie...
d1cl78w

Rajd Dolnośląski odwołany

Share
d1cl78w

Zarząd Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej, organizator 17. Rajdu Dolnośląskiego, drugiej tegorocznej rundy rajdowych samochodowych mistrzostw Polski poinformował, że impreza nie odbędzie w zaplanowanym na 6-8 kwietnia 2006 terminie. Powodem jest bardzo zły po zimie stan dróg, którymi przebiegać miała trasa rajdu.

"Po zimie większość dróg, którymi miały przebiegać odcinki specjalne rajdu jest w fatalnym stanie technicznym - powiedziała rzecznik prasowy 17. Rajdu Dolnośląskiego Iwona Petryla. - Otrzymaliśmy informację ze strony Dolnośląskiego Zarządu Dróg, że niestety, wszystkich dróg nie da się naprawić przed rajdem".

Zarząd Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej zwrócił się do władz Polskiego Związku Motorowego o wyrażenie zgody na przesunięcie terminu rajdu na jesień 2006.

Tegoroczny rajd miał mieć start i metę we Wrocławiu. Odcinki specjalne pierwszego etapu zlokalizowano w Kotlinie Kłodzkiej, drugiego w okolicach Sobótki i Wrocławia. Nawierzchnia dróg w obu tych regionach nie nadaje się do przeprowadzenia imprezy sportowej.

d1cl78w

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cl78w
d1cl78w
Więcej tematów