Trwa ładowanie...

ProfiAuto Show 2015 - tak było

Share
ProfiAuto Show 2015 - tak było
dl23zgo

Miłośnicy samochodów wypełnili w weekend tereny nowo powstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka w Katowicach. Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – ProfiAuto Show przyciągnęła, ze względu na swój profil, zarówno profesjonalistów, jak i szeroką grupę fanów motoryzacji. W tym roku organizatorzy postawili na nową lokalizację i ekstremalne show towarzyszące.

Ponad 140 wystawców, dwa dni, hala wystawiennicza o powierzchni 8 tys. m², setki atrakcji zlokalizowanych zarówno na stoiskach wystawców jak i na Placu Honorowym przed Spodkiem i jedno duże wieczorne, motocyklowe show z gwiazdami polskiego oraz międzynarodowego FMX – to najważniejsze liczby, związane z ProfiAuto Show 2015. Według szacunków organizatora w sumie wszystkie atrakcje związane z dwunastą edycją imprezy obejrzało ponad 35 tysięcy osób.

Część targową ProfiAuto Show zlokalizowano w tym roku po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na stoiskach wystawców: krajowych i zagranicznych producentów części motoryzacyjnych, akcesoriów i wyposażenia warsztatów, odwiedzający mogli obejrzeć najnowsze rozwiązania technologiczne czy wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach. Nie zabrakło także atrakcji: pokazów barmańskich, tanecznych i konkursów z nagrodami. Branżowe szkolenia odbywały się także przez dwa dni trwania targów w salach szkoleniowych.

Część rozrywkowa targów – to przede wszystkim atrakcje, jakie zorganizowano na Placu Honorowym przed Spodkiem: pokazy stuntu motocyklowego, modeli samochodów spalinowych, supermoto czy jazdy na trolejach. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz monster trucka i możliwość przejażdżki nim oraz rozstrzygnięcie konkursu na najsympatyczniejszą hostessę targów i zawody dB Drag Racing.

dl23zgo

Tegorocznej edycji targów towarzyszyła też osobno biletowana, motocyklowa impreza w katowickim Spodku – ProfiAuto FMX & Music Show. Rywalizacja w pierwszej rundzie tegorocznego Sky Fighters była spektakularna, dynamiczna i głośna. Zawodnicy dali z siebie wszystko, pokazując, że są nie tylko sportowcami, ale i showmanami. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć rywalizację najwyższej próby, oryginalne triki i najwyższe loty. Po zaciętej walce wygrał Nikolay Ivankov tuż przed Arturem Puzio i Mihailem Yaryginem, a emocje fanów ekstremalnych wrażeń podgrzał dodatkowo koncert zespołu Acid Drinkers.

– Cieszy nas, że „nowe otwarcie” ProfiAuto Show spotkało się z uznaniem. Nowa lokalizacja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym okazała się idealna, a motocyklowe show – dodatkowo podgrzało emocje. Jednocześnie zachowaliśmy formułę, która wyróżnia ProfiAuto Show od innych wydarzeń tego typu: połączenie targów branżowych i imprezy rozrywkowej – podsumowuje Michał Tochowicz, menadżer sieci ProfiAuto, organizatora targów.

Źródło: ProfiAuto

mp/moto.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dl23zgo

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl23zgo
dl23zgo
Więcej tematów