Trwa ładowanie...
ycipk-2h13of

Harley-Davidson oferuje pracę marzeń

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harley-Davidson oferuje pracę marzeń
(mat. prasowy)
ycipk-2h13of

Harley-Davidson poszukuje motocyklisty z pasją, który chce wziąć udział w dwumiesięcznej podróży przez Europę z pełnym pokryciem kosztów wyprawy. Szczęśliwiec otrzyma na własność motocykl Street Glide i wynagrodzenie 25 000 euro.

To oferta pracy, którą otrzyma tylko jeden szczęściarz w ramach projektu Discover More, stworzonego przez Harleya-Davidsona. Inicjatywa ma na celu wybór jednego motocyklisty, który wyruszy na być może najwspanialszą wyprawę życia.

Już tego lata wybrany motocyklista rozpocznie planowanie i weźmie udział w przygodzie, podczas której zwiedzi ponad 20 europejskich krajów w poszukiwaniu najlepszych tras motocyklowych na Starym Kontynencie i podzieli się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem portali społecznościowych oraz na specjalnej witrynie internetowej. Po miesiącu przygotowań i planowania, odbędzie swoją dwumiesięczną podróż, a zawodowa ekipa filmowa pomoże mu udokumentować jego przeżycia.

ycipk-2h13of

Wybrany motocyklista rozpocznie podróż w maju 2015 r. Wszyscy chętni mogą zgłaszać swoje aplikacje na www.h-d.com/riderwanted, gdzie muszą wytłumaczyć, dlaczego to właśnie im należy się uczestnictwo w tej podróży. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 marca 2015 r. Imię i nazwisko wybrańca zostanie ogłoszone w kwietniu. Od tego momentu rozpoczną się przygotowania do wyprawy. Wszyscy potencjalni uczestnicy muszą mieć ważny paszport Unii Europejskiej, pełne prawo jazdy na motocykl, i co najważniejsze: pasję do przekazania historii, która zainspiruje innych do podobnej podróży.

(fot. mat. prasowy)
Podziel się

– Zeszłoroczna akcja Discover More była próbą generalną przed rokiem 2015 – powiedział Mike Johnstone, dyrektor marketingu na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. – Discover More ma na celu pokazanie, że podróż po najlepszych europejskich trasach na motocyklu Harley-Davidson jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakich można doświadczyć w życiu. Chcemy zainspirować innych motocyklistów.

Szukasz pracy jako kierowca? Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

ycipk-2h13of
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2h13of

ycipk-2h13of
ycipk-2h13of