Wyniki wyszukiwania dla frazy: unieruchomienie samochodu


Forum

Zamierzam kupić używany samochód (nie wiem jeszcze jaki). Na co muszę zwrócić wstępną uwagę podczas jego oględzin? Wiadomo, jak już sobie upatrzę model to wybiorę się też z mechanikiem ale zależy mi na tym by wiedzieć "na dzień dobry" czy nie mam do czynienia jakimś rzęchem;)

odpowiedzi (6)

Witam, spotkałem się dzisiaj z gościem od którego chcę kupić samochód. Już w zasadzie jesteśmy dogadani ale zainteresowało mnie, że zachęca mnie do wpisania w umowie kupna-sprzedaży samochodu ceny niższej niż ustalona między nami. Powiedział, że dzięki temu zapłacę mniejszy podatek. Czy facet nie próbuje mnie zrobić w konia? Jakie on będzie miał z takiego rozwiązania korzyści?

odpowiedzi (2)

witam. Mam pytanie. Otóż kilka lat temu kupiłam samochód, aktem darowizny oddałam połowe mamie, została dopisana jak współwłaściciel. Chce sprzedaż swoją połowe narzeczonemu. On jest zameldowany w innym mieście. Do którego wydziału komunikacji musi się zgłosić- tego gdzie teraz jest zarejestrowany samochód czy tam gdzie on jest zameldowany. Czy potrzeba bedzie mama jako współwłaściciel?

odpowiedzi (0)

Materiały

Bądź z nami na bieżąco

Katalog samochodów - najpopularniejsze modele