RSS
2012-02-19 04:26 Autor: Jack Sparrow
Ocena
3.8/5
  • rocznik
    1988
  • typ silnika
    LPG
  • moc [KM]
    130
  • przebieg [km]
    260000
  • zużycie paliwa
    w mieście: 16
    na trasie: 14
    średnie: 15

Zalety

+ bardzo wygodne , dużo miejsca + dobra jakość materiałów i montaż + kilka prostych , perfekcyjnych rozwiązań jak np. boczki na drzwiach są tak wyprofilowane , by wogodnie można było sobie na nich położyć rękę i jechać " na zimny łokieć " ;) + bardzo trwałe silniki M20 , mój od 7 lat jeździ na gazie bez problemów + dość duży bagażnik + dźwięk silnika , prestiż , ponadczasowy wygląd + auto prowadzi się bardzo przewidywalnie , dobre hamulce , choć ręczny często wymaga regulacji

Wady

Wiadomo auto ma już swoje lata , gdzie niegdzie przeciekają już uszczelki , strasznie wycierają się fotele welurowe , poza tym silnik trochę za dużo pali jak na osiągi jakie oferuje .

Usterki

Związane jedynie z starą instalacją lpg , i jakieś pierdoły typu urwana obejme tłumika

Wnętrze/komfort
(4/5)

Poza wycierającymi się fotelami i trochę małą ilością miejsca na głowę w wersji z szyberdachem same plusy

Silnik/układ jezdny
(4/5)

Silnik za słaby troszkę , ale bardzo trwały , układ napędowy bardzo dobry

Koszty eksploatacji
(3/5)

częsci jest pełno i są tanie , ale spalanie i OC kosztują sporo .

Podsumowanie
(4/5)

Jak na 24 letni samochód jest b. dobrze . Żadne francuskie a tym bardziej włoskie badziewie nie ma porównania . Nie ma chyba lepiej wyposażonego i lepiej wyglądającego auta w cenie roweru .... Za swoje dałem 2 tyś i mam pełną elektrykę , szyberdach , tempomat , roletę i wiele innych pierdół . Brak jedynie klimy i skóry , choć tego pierwszego mi nie jest szkoda bo szyberdach wystarcza ;)

oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP.PL

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

  • Kup używane

  • Kup nowe

Chcę kupić auto

Katalog samochodów - najpopularniejsze marki