a
a
a
Szef koncernu Daimler Dieter Zetsche, podwoił swoje zarobki dzięki większej sprzedaży Mercedesa.
W zeszłym roku Zetsche zarobił 8,7 mln euro. Rok wcześniej dostał 4,2 mln euro. Jego dochody wzrosły tak bardzo dzięki wyższej premii, która za ub.rok wyniosła 4,8 mln euro - niemal siedem razy więcej niż w 2009 r. A sześciu członków zarządu Daimlera dostało w sumie 25 mln euro, ponad dwa razy więcej niż w 2009 r. pisze "Gazeta Wyborcza".
Daimler zarobił na czysto 4,7 mld euro, podczas gdy rok wcześniej podczas kryzysu był na minusie. Wtedy to, od maja '09 dyrektorzy dostawali płace obniżone o 15 procent.
Oprócz menedżerów, u Daimlera bonusy dostają też wszyscy pracownicy. W styczniu dostali 1000 euro premii dla uczczenia 125. rocznicy opatentowania auta Karla Benza a dla niemieckiej załogi przewidziano jeszcze wiosenną premię po 3 150 euro, czytamy w "GW".
mz
a ja...
a ja zarobilem w zeszłym miesiącu 1400zl na rękę, to lepiej niż w zeszłym roku kiedy zarabiałem 1300zl.
Jak cię stać na wszystko ..
to kup sobie osi, co pies pod ogonem nosi!
Uuu..., lepiej nie publikowac takich danych
w "Polszcze". Teraz kazdy nieusuwalny dyrektor panstwowej spoleczki bedzie mowil, ze im tez tyle trzeba placic bo odejda do lepiej placacego Niemca.
to jest nic
a ile zarabia szef goldman sachs i.t.d.? ile zarabia szef google? daimler cos tworzy-niech zarabia.
Śemiszni są ci dyrektorzy i prezesi.
Nasza zachodnia cywilizacja doszła do krytycznego punktu, gdzie liczy sie pieniądz, znajomości, kręgi w ktorych sie obracasz i to co posiadasz. Śmieszni mali ludzie jesteśmy, robaki na tym świecie. Wydaje nam sie, że za pieniądze możemy wszystko. Dobrze że ktoś mądrzejszy od nas - Bóg, tak to pomyślał, że z tego świata oprócz swoich uczynków nic więcej zabrać nie możemy.
I co mu po tych milionach euro ? Pycha aż bije z tych ich reklamówek. Biedni ludzie, mają miliony a nie wiedzą jacy są biedni. Żeby chociaż mogli za te pieniadze dodać jedną chwile do swojego zycia ale nie mogą tego zrobić. W całej swojej pysze i władzy i bogactwie tego nie mogą.
ile zarabia
takie zarobki są chore i prowadzą tylko do wielkiego rozwarstwienia, wstyd
jednostki
wydaje mi się , że pomyliłeś miliardy z milionami
a czyim jest kuzynem, bratem, wójkiem???
jedna wielak klika miliarderów i nic więcej.
Niemcy takie głupki, że dają taką kasę za już 6-cioletnie rdzewiejące Mercedesy.
O elektronice nie wspomnę. Alles Scheiße!!!
to po trzech latach może kupić fabryke;)
czyli około 12 mild euro;) czy to poważne dane?
mercedes powinien zmienic
marke bo zle kojarzy sie po wojnie
aga
tak mozna pracowac ,,ciekawejaie premie maja pracownicy FIAT-a w polsce tez na wiosne po 3,5 ty euro dostana
słuchaj mojego psa
Śmiać mi się chce z takich typów.
Gdyby nie znajomości, to pracowaliby za ochłap.