a
a
a
Przygotowany przez Macieja Zienia wyjątkowy Citroen DS3 został wystawiony na charytatywną aukcję. Całkowity dochód ze sprzedaży samochodu zostanie przeznaczony na leczenie 10-letniej Izy.
![]() |
| (fot. Materiały prasowe) |
Citroën postanowił przekazać użytkowanego przez Zienia do tej pory Citroëna DS3 1.6 THP w topowej wersji Sport Chic na aukcję, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie 10-letniej Izy Gwóźdź. Dziewczynka cierpi na poważną wrodzoną wadę serca i niedobór odporności. Rodzice Izy chcą pojechać z nią do Monachium na zabieg cewnikowania serca. Niestety koszt takiej operacji przekracza ich możliwości. Choroba nie stłumiła w Izie radości życia - dziewczynka uwielbia grać w szachy, często zaskakuje miłymi upominkami piątkę starszego rodzeństwa, a w przyszłości chciałaby pomagać innym dzieciom. Licytując samochód możesz przyczynić się do powrotu Izy do szkoły i rówieśników, za którymi tak bardzo tęskni.
Citroen DS3 by Zień wystawiony jest na aukcji na Allegro: http://allegro.pl/citroen-ds3-1-6-thp-sport-chic-by-zien-dla-izy-i1922521933.html