a
a
a
Jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu, koncern Audi borykał się z wieloma trudnościami i szukał odpowiedniej dla siebie ścieżki rozwoju. Konsekwentna polityka firmy i jasne określenie ambitnych celów przyniosło spodziewany rezultat.
![]() |
| (fot. Piotr Mokwiński) |
Martwi jedynie fakt coraz większego podobieństwa między poszczególnymi modelami. Są jednak wyjątki, do których z pewnością należy A5 zarówno w edycji dwu- jak i czterodrzwiowej. Postanowiliśmy wziąć pod lupę bardziej funkcjonalny wariant, aby na własnej skórze przekonać się o jego unikatowym charakterze i sportowym zacięciu, jakie zaszczepiono do wyczynowej edycji S5.
![]() |
| (fot. Piotr Mokwiński) |
W obu przypadkach, ten magiczny symbol zawiera w sobie kilkadziesiąt lat sportowych doświadczeń niemieckiego producenta. Pozostałe elementy są typowe dla piątki w edycji Sportback. Smukła linia nadwozia uchodzi za najładniejszą w swojej klasie, natomiast przednie lampy z wkomponowanymi światłami LED, wyznaczały nowe trendy w momencie wprowadzania pojazdu do produkcji.
Za 350 tyś to ja kupie GTR-a
Który to dziwne szablonowe autko rozkłada na łopatki jak chce i kiedy chce, zresztą, kto normalny jeździ Audi?
Mam AUDI A4 B5! Pytania?
Fura śmiga aż miło, a zrywny silnik 1.6 ADP + instalacja BRC Sequent 24 sprawiają, że jestem królem szosy za niewielkie pieniądze.
Pytań brak!
auto szofera
widzę że większość komentujących nie rozumie za grosz czym jest smak, każdy sie prześciga w cenach i modelach limuzyn... która lepsza... w tym audi KIEROWCA WYGLĄDA JAK SZOFER. Nie chce, podczas jazdy po bułki do sklepu, żeby ekspediętka mówiła do mnie "Janie"
to nie obraza dla szofera, praca jak każda inna, ja wolę mieć auto z klasą, a tego akurat w autach niemieckich Z WYJĄTKAMI brakuje.
to auto może ma kopa i jest bogato wyposażone... ale nie ma w nim tego czegoś co sprawia że nie cchesz wysiadać kiedy dojedziesz do garażu tylko chcesz zrobić jeszcze kółko po osiedlu a potem drugie...
Super
Piękne auto, sam mam A6 i jestem zadowolony.Szkoda,że nie stać mnie na takie auto:(
Zwyklak lepszy niz biznesmen a moze bizneswomen?
Jestes prostym dzieciakiem a nie biznesmenem lub raczej bizneswoman. Na pasata b5 zarobilem w wakacje pracujac w holandi w restauracji i wieczorem w pubie noszac browar. Dziwne i zadnych biznesow nie krecilem. Wiec albo ja lepiej zarabiam dorabiajac w wakacje niz ty krecisz biznesy albo jestes bizneswomen. Bo jaki powazny biznesmen uwaza biednego pasata b5, ktorego moze kupic corce bo dostala sie na awf, za prestizowy samochod. Ale to moje zdanie a przeciez jestem gowniarzem ktory ma 22 lata, zna tylko perfect angielski i niemiecki a prestizowe auto sprzedalem juz 3 lata temu na rzecz a8 quattro 2006r. I to jest bajka :)
JESTEM BIZNESMENEM!!!
Prywatnie użytkuję prestiżowego i luksusowego VV passata B5 1,9 TDI 90KM, skrzynia automat, wersja Elegance i mogę z pełną świadomością ogłosić, iż mnie w/w usterki nie dotyczą! Nadmieniam, że auto pali 4,5 l w trasie, a w mieście 6,0 l - w godzinach szczytu . Wbrew obiegowej opinii auto jest bardzo dynamiczne, dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu często ucieram nosa właścicielom BMW z silnikami na vamosie oraz diesli V6!. Mimo, że auto jest dość drogie w eksploatacji, ponieważ jest luksusowe, puki co nie zamierzam go sprzedawać, gdyż prestiż jest bardzo ważny w mojej pracy. Każdy biznesmen z klasą potwierdzi moje słowa. Pozdrawiam
Widzę, że pytanie z art trafiło do odpowiednich ludzi... Tutaj są sami zainteresowani...
Żałosne POLACTWO z kompleksami, jestem pewien, ze dla większości z was stary model Passata jest poza zasięgiem, nie mówiąc o AudiA5.
Ależ to wstrętne! Czy to kolejny pojazd dla buszujacych
w okrężnicy? No może jeszcze kobieta, inwalida niewidomy albo emeryt niemiecki się skuszą na takiego gniota ale nikt normalny niekupuje czegoś takiego.
Do Waldi 59
sam jesteś niedouczony !!!!!!!!!!!najpierw zobacz jak wygląda A7 a potem pisz .Nie znasz się i tyle w temacie!!!!!!!!!ha ha
niedouczony redaktorku
to jest najnowszy model Audi i ma oznaczenie A 7. pozdrawiam
Napewno nie jeden z was by piał z zachwytu jak by mu podstawili.....
takie auto!!!!! co za klopsy!!
Audi jest OK. ALe coraz czesciej wygladajá tak samo
czy to male czy duze auto...
FURA
Mój samochód ma bezprzewodową instalację hydrauliczną. Proszę tylko o niepowielanie mojego wpisu (nie dotyczy mieszkańców byłego ZSRR).
Kto jezdzi Audi ? Normalne, ten kto ma kase. Wiadomo, ze mieszkajac w ciemnogrodzie , nie stac Ciebie na to. Po drugie po co takie auto Kowalskiemu, jak nie ma wystarczajacej sieci autostrad, gdzie sie jezdzi bez ograniczen.To tak jak bys mial ferrari na Anktartydzie, bez sensu.To jest auto pod klienta, a nie pod kasjera z Tesco(bez obrazy). Przejedz sie kolego po AUTOSTRADZIE bez ograniczen Audica A6 V10 to zmienisz zdanie o rozkladaniu na lopatki. Taczka z turbo doladowaniem to nie wszystko, jak sie ma kase to chce sie komfortu i auta z wyzszego segmentu wlasnie TO maja.Zyjesz w innym swiecie ,to wszystko.