a
a
a
![]() |
| (fot. Mikołaj Urbański) |
Na wstępie muszę również zaznaczyć, iż mogę nie być w stu procentach obiektywny. Mam ku temu co najmniej dwa powody. Po pierwsze, w tym przypadku rządzi mną umiłowanie trzech kolorów i związanego z nimi oznaczenia M. Po drugie, nie lubię samochodów z wysoko położonym środkiem ciężkości. To tyle. Czas zacząć.
![]() |
| (fot. Mikołaj Urbański) |
Jednak niezaprzeczalnie budzą emocje i wzmacniają męskie, i nie tylko zresztą, ego. W dodatku, kiedy już jadą pełną parą, potrafią zaprzeczyć zdrowemu rozsądkowi. Kpią sobie z praw fizyki, jawnie demonstrując swoją niezależność. Przesadzam? Zdecydowanie nie. Z pewnością te dwa samochody są swoistym rekordem świata i okolic w jednej kategorii. Dają niesłychanie dużo frajdy, emocji i radości z jazdy. Dlaczego więc nie są w moim typie? Aby odpowiedzieć na to pytanie, muszę zacząć od podstaw.
ha ha ha haaaa
i co leszcze moje BMW X6 4.4 V8 M jest najlepsze.
monachium?
bmw jest z monachium, a nie merc? myslalem ze z bawarii, chyba ze to jedno i to samo? :>
marzenie
Jezdzić taką X6. Piękny wyglą chociąż ja wolę limuzyny ale ja jazda "wbrew parwo fizyk" to jest piękne :) Teraz już chyba nikogo ne rajcuje mielenie kołami. Potencjałem jest płynne ruszanie i przyczepność praktycznie w każdej sytuacji :) To jest piękne jak się patrzy na na auta tej klasy jak ruszają ze świateł ze swoją gracją i poteżną mocą :) Człowiek poci się w zakrętach te auta poprostu jadą bez jakielkowiek umiejętnośći kierowcy praktycznie. Jeżeli chodzi o ekologię to mam ją pod tym względem gdzieś. Te autka elektryczne potrzebują zasilania a jak narazie to w zdecydowanej mierze uzyskiwanie prądu nie jest ekologiczne!
joł
nowa x5 najladniejszy suv bmw tylko ten przod z x6 jest brzydki ta dziura pod grilem to pomylka ale tyl nowe lampy piekne
BMW X5M VS. BMW X6M
Zgadzam sie callkowicie z opisem wrazen,poniewaz oba postrachy szos ,ktore sa bohaterami artykulu, testowalem,tutaj gdzie mieszkam ( pld. - zach. Floryda).
Od dwoch lat jestem zwariowanym posiadaczem wspanialego M3 Coupe w kolrze Jerez Black Metallic z DCT.EDC,DSC ..itd.
To co to auto potrafi, przechodzi najsmielsze oczekiwania.Kazdy wyjazd z garazu to kolejne szalenstwa.
Z cieplymi pozdrowieniami
Wojtek.
szkoda, ze za ilsica kasy nie idzie umiejetnosc prowadzenia
ale bmw 500 koni ..ludzie po ch. to wam ? przeciez 150 to za duzo.... jak dla wiekszoci z was ktorych na to stac
JA TO ZADNEGO BYM NIE WYBRAL BO PO CO NARAZAC SIE NA KRZYWE SPOJRZENIA
WIESMAKOW I WYROZNIAC SIE? JA BYM SIE WMIESZAL W TEN DZIKI I ULOMNY TLUM KUPUJAC SKODE ALBO DELU NO EWENTUALNIE GOLFA.
Moj Golf II 1.8 16v idzie lepiej...
Ma czip, duzy wydech i nowe czesci.
Najlepsze i tak są BMW z serii 3 .. e46, e90 ! ; )
jak ktos
jak ktoś tak głupi moze zarabiac 30 tysiecy miesiecznie ?
uwaga bo gej przemówił... maximus wracaj do piaskownicy lepiej. wykop jakiś dołek wibratorkiem i zalej wodą:)
...
ty to miałeś chyba traumatyczne dzieciństwo. męsko męskie:)
obie bym brał , oba auta to bajka , cos piekniejszego od kobiety!!!
!!!
w budowaniu czołgów niemcy byli zawsze najlepsi
dac sie na ciagnac na pudło za 300-400tysia, to dopiero!
BMW TO NIE JEST AUTO DLA GEJA!!!
krótko i na temat! każdy kto mnie skomentuje jest 100% gejem!
