a
a
a
Nawet do 10 lat więzienia grozi 22-latkowi z Nowej Soli (Lubuskie) za kradzież samochodu w Niemczech. Mężczyzna uciekał nim po ulicach Zielonej Góry z prędkością prawie 200 km/h.
Tuż po północy w czwartek na jednej z zielonogórskich ulic kierowca volkswagena na widok
policjantów zaczął uciekać w kierunku centrum miasta.
- Jechał bardzo szybko, około 200 km/h, nie zwracając uwagi na znaki ograniczenia prędkości. Nie zwalniał nawet przy wjeździe na rondo i na zakrętach - powiedziała rzeczniczka zielonogórskiej policji, kom. Małgorzata Stanisławska.
Mężczyzna zjechał nagle na przystanek, wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać w stronę pobliskiego osiedla. Policjanci znaleźli go ukrytego pod jednym z zaparkowanych w pobliżu samochodów.
22-letni mieszkaniec Nowej Soli przyznał się do kradzieży samochodu w Niemczech. Za kradzież z włamaniem grozi mu od roku do 10 lat więzienia. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze.
lop/
koleś bez mógzu
Akurat jechałem autem jak ten bencwał mnie wymijał Golfem - pruł nieźle na Batorego z górki ze 140 leciał dramat
Ukradł auto w Niemczech - złapali go w Polsce
Kozak czy frajer?
Podziwiam
Tak to jest jak się nie ma pracy sie próbuje zarobić . Niektórzy mają większe marzenia niż 1200 w Gedi ;)
A co do tego pana który napisał że prawko powinno być od 27 , ciekawe czy ty był byś taki cwany jak byś dopiero w wieku 27 lat mógł zrobić prawo jazdy ;P wiec proszę zamknij się i schowaj te złote myśli dla siebie ;l Pozdrawiam kierowce, reprezentuj Nas ładnie w sądzie;)
200 km ni zwalniając?
200 km/godz na rondzie? W Zielonej Górze?Jaki to samochód?
ile dostal by gdyby ukradl samochod w Polsce
max 3 miesiace w zawiasach
Może zastąpi Kubice
JEZDZI DOBRZE TYLKO CHYBA MAŁO ZARABIA ............
ZIELONA GORA miasto zuzla i winobrania
powiedzmy sobie szczerze ze gdyby nie zielona, to o gorzowie by nawet nikt nie slyszal a o stolicy wojewodztwa moglby sobie tylko marzyc........
Z I E L O N A G O R A ____ F A L U B A Z !!!
Zamist karać powinni chłopaka
wsadzić za kierownicę Renaulta w zastępstwie Kubicy.
200 km/h na zakrętach i rondzie ...
i się nie zabił ? toż to mistrz kierownicy formuły I .
a dlaczego to robił
Bo był pewien swojej bezkarności. Tak w Polsce działa prawo . Kto sieje burze zbiera deszczi wiatr.Plebany jeżdżą po pijanemu i nie są karane , a policjant co ukarał mandatem towarzysza arcybiskupa Michalika za przekroczenie predkości i miał przez pasterza obiecane " że go załatwi" został zwolniony z policji i dalej jest objety zemsta w prywatnej działalności- tak donosi prasa. więc czego się spodziewać po takich wyczynowcach. Ryba psuje sie od głowy.
Każdy jakoś próbuje :D
Widzę że teraz to auta kradnie się poza krajem bo tu nic nie ma "sensu" np jak i z pracą ...
Szczacun każdy jakoś próbuje
no to sobie poszalałeś , takie miasto ze Pan prezes ostatni rok tylko? ojjj nie bardzo!
HE hEEE
Jechał 200km/h i nie zwolnił na rondzie już to widzę
i znowu łepek
powoduje zagrożenie.
prawo jazdy od lat 27 i tyle w temacie.
200 a policja za nimm - żal
Ahh ta policja , oni nei stwarzali zagrożenia w ruchu go goniąc ... żallll
VW-enem 200km/h ????-PO CO GO GONIĆ. DALEKO NIE ZAJEDZIE.( wtryski , głowica , turbo) ...ECH.. TWARDZIEL, TWARDZIEL---SZACUN