Jechał z tekturową głową Donalda Trumpa, żeby oszukać policję

2016.10.13 09:45 PAP 1 opinia

Polub WP Moto

Jechał z tekturową głową Donalda Trumpa, żeby oszukać policję
a a a
fot. Eastnews / Washington State Patrol

Policjant z drogówki w stanie Washington zatrzymał na autostradzie auto, w którym na miejscu pasażera siedział... Donald Trump, kandydat na prezydenta USA. Samochód jechał pasem zarezerwowanym dla pojazdów przewożących więcej niż jedną osobę (tzw. carpool lane).

Po zatrzymaniu samochodu policjant przekonał się ku swemu zaskoczeniu, że kierowca umieścił na miejscu pasażera głowę republikańskiego kandydata do prezydentury wyciętą z kartonu.

Za ten "wyczyn" funkcjonariusz wymierzył kierowcy mandat w wysokości 136 dolarów.

Rzecznik stanowej policji drogowej Rick Johnson przyznał, że od czasu do czasu kierowcy usiłują być dowcipni i umieszczają na miejscu pasażera różne zaskakujące postaci jak np. duże misie czy manekiny. Próbują w ten sposób oszukać policję i korzystać z uprzywilejowanego pasa, omijając korki.

Jednak - jak powiedział Johnson - po raz pierwszy była to głowa kandydata do Białego Domu. Mamy nadzieję, że na wysokość mandatu nie miała wpływu słabnąca popularność kandydata. W ostatnich sondażach przedwyborczych Donald Trump traci sporo punktów do Hillary Clinton.

LP, Wirtualna Polska

oceń
tak 1 100%
nie 0 0%

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~<siostra Mery i doktor High> 2016-09-29 (10:05) 3 miesiące 19 dni 21 godzin i 2 minuty temu

Co dwie głowy to nie jedna :)

odpowiedz

  • Kup nowe

Katalog samochodów - najpopularniejsze modele